MÖBLER / Bord / Damskrivbord 4892316

nr 489 2316

Damskrivbord

Gustaviansk stil, längd: 79, djup: 47, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 oktober 2007
kl 16:04:46

Den Gustavianska stilen